KRTKOVANIE


S upchatým odtokom či kanalizáciou sa často stretávame v domácnostiach, ale aj v rôznych prevádzkach a zariadeniach. Môže to spôsobiť nemalé nepríjemnosti. Každý, kto sa už stretol s upchatým kuchynským drezom, umývadlom alebo WC vie, že vyriešiť starosti s nepriechodným odtokom či potrubím je skutočné peklo.

S podobnými problémami sa však bežne stretávame aj v hoteloch, reštauráciách, administratívnych budovách, nákupných centrách, nemocniciach a v iných obchodných prevádzkach.

Upchatie odtoku či kanalizácie býva spravidla zapríčinené nánosmi mastných usadenín, vlasov, chlpov domácich zvierat, zvyškami jedla a rôznymi predmetmi bežne používanými v domácnostiach.

Riešením problémov s upchatým potrubím a kanalizáciou je krtkovanie odpadov - odborné mechanické čistenie kanalizácie. Krtkovaním sa čistia upchaté kanalizácie a potrubia v dome, byte a obchodných a ubytovacích zariadeniach. Krtkovaním je možné vyčistiť napríklad upchaté umývadlo, odpadové potrubie v kuchyni, upchaté WC, prípadne upchaté strešné zvody (odkvapové potrubia), kanalizačné stupačky. 
My sa špecializujeme na krtkovanie odpadov účinnými metódami, ktoré sú šetrné nie len k samotnému potrubiu, ale aj k životnému prostrediu.

KRTKOVANIE A ČISTENIE

Pri čistení kanalizácie používame najmodernejšie systémy čistenia : Vysokotlakové čistenie kanalizácie,mechanické čistenie,špirálové čistenie potrubí. Vyčistíme všetky možné typy kanal.potrubí (dažď.vpuste/zvody,stupačky,kanalizačné prípojky,bytové rozvody atď.)  

MONITORING

Monitoring kanalizácie dokáže identifikovať stav potrubia a problém kanalizácie, tým pádom dokáže presne určiť miesto poškodenia, upchatia. Ak potrebujete zmonitorovať kanalizáciu, neváhajte nás kontaktovať. V prípade potreby vám vieme dodať aj videozáznam na CD,USB alebo mailom.  


CENNÍK ZA KRTKOVANIE

Cena sa určuje po dohode alebo po obhliadke. Cena zahŕňa:
- čistenie kanalizácie
- demontáž / montáž WC , pisoára , sifónu , žľabu , guličky atď.
- čistenie šachty 
- v prípade záujmu TV monitoring potrubia s možnosťou záznamu na USB/CD/MAIL

Cena sa odvíja od zložitosti upchatia, dĺžky a priemeru potrubia. 

Máte problém s upchatou kanalizáciou či odtokom? Žiadny problém ! Kontaktujte nás ešte dnes.